اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی خراسان رضوی

پایگاه خبری و اطلاع رسانی

سال حمایت از کالای ایرانی

منو

برگزاری ضیافت افطار اتاق خراسان رضوی

نویسنده خبر : روابط عمومی تاریخ بارگذاری : شنبه ، 20 خرداد 1396

 

برگزاری ضیافت افطار اتاق خراسان رضوی

 

 

رییس اتاق ایران  در ضیافت افطار اتاق خراسان رضوی  گفت:زنده یاد هاشمیان غزال خوش مرام و یکی از چهره های برجسته صنعت استان و کارآفرین نمونه کشور بود .

 

 

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی:

شافعی در جمع مدیران دستگاههای دولتی و فعالان اقتصادی در ضیافت افطاری که به میزبانی اتاق خراسان رضوی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شادروان مرحوم سیدمجتبی هاشمیان عضو سابق هیأت نمایندگان اتاق مشهد، از وی به عنوان اسوه فضیلت و فعال عرصه کارآفرینی یاد کرد و از خدمات وی تجلیل کرد.

رئیس اتاق ایران و خراسان رضوی حادثه تروریستی اخیر را محکوم کرد و با گرامیداشت یاد شهدای این حادثه ناجوانمردانه از نیروهای نظامی و انتظامی به خاطر برخورد قاطع با تروریستها تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم، استاندار خراسان رضوی با اشاره به مسابقه ایثار و پایداری و آبدیدگی ملّت ایران به ویژه در دوران دفاع مقدس افزود: تروریستها در کشور ما جایی نخواهند داشت و هر حرکت آنان با پاسخ کوبنده، سریع و قاطع نیروهای جان بر کف نظامی و انتظامی خنثی خواهد شد.

رشیدیان در بخش دیگری از سخنان خود از مرحوم زنده یاد هاشمیان مدیر و بنیانگذار گروه کارخانجات گلریز به خاطر نقشی که وی در ایجاد کار و اشتغال داشته است تجلیل و قدردانی کرد.

وی با تأکید بر رابطه تولید و اشتغال با آسیب های اجتماعی افزود: در سال 94، 36 هزار فرصت شغلی در استان ایجاد شده و این رقم در سال 95 به یکصد هزار شغل جدید افزایش یافته است.

وی گفت: این امر موجب گردیده که در سال 93 که استان خراسان رضوی رتبه اول در طلاق را در سطح کشور داشته در سال 94 به رتبه سوم و در سال 95 به رتبه هشتم برسد و این آمار نشان دهنده رابطه و نسبت طلاق به عنوان یک آسیب اجتماعی با تولید و اشتغال است و از این حیث بسیار معنادارست.

رشیدیان در پایان آرزو کرد استان خراسان رضوی با توجه به ظرفیتها و توانمندی های بالقوه ای که دارد به جایگاه واقعی خود در رشد و توسعه برسد.

شایان ذکر است در این مراسم همسر و خانواده مرحوم هاشمیان حضور داشتند.  

کلیه حقوق این پورتال مربوط به اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی خراسان رضوی می باشد