اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی خراسان رضوی

سال جهش تولید

منو

برگزاری کارگاه آموزشی تجارت ترجیحی میان ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا

برگزاری کارگاه آموزشی تجارت ترجیحی میان ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا
نویسنده خبر : مرکز آموزش تاریخ بارگذاری : دوشنبه ، 07 بهمن 1398

برگزاری کارگاه آموزشی تجارت ترجیحی میان ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا

کارگاه آموزشی تجارت ترجیحی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا با هدف ارتقای سطح اطلاعات فعالان اقتصادی در خصوص این اتحادیه به صورت ویدئو کنفرانس در محل مرکز آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی اسفندیار امیدبخش، مدیرکل اداره روابط چندجانبه معاونت بین الملل اتاق بازرگانی ایران، مباحث و نکات حائز اهمیت مرتبط با اتحادیه اقتصادی اوراسیا و موافقتنامه منعقد شده کشورمان با این اتحادیه را برای شرکت کنندگان تشریح کرد.
در این کارگاره آموزشی با اشاره به ضرورت برگزاری این دوره ، فرصت‌های اقتصادی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران با تشریح کامل قوانین آن مورد بررسی قرار گرفت..

شناسایی زمینه های سرمایه گذاری برای فعالان اقتصادی استان ها و تشریح توافق نامه صورت گرفته از مهم ترین اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی بود.

همچنین در این ویدیو کنفرانس عنوان شد که کشور روسیه حدود ۸۰ درصد سهم بازار صادراتی و وارداتی این اتحادیه اقتصادی را به خود اختصاص داده و می‌تواند به عنوان محور اصلی مراودات تجاری کشورمان قرار گیرد و تجار می‌توانند با بهره گیری از ظرفیت های قانونی این منطقه، ظرفیت های اقتصادی کشور را توسعه دهند.

کلیه حقوق این پورتال مربوط به اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی خراسان رضوی می باشد