اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی خراسان رضوی

سال رونق تولید

منو

«سامانه جامع الکترونیکی نوبت دهی» اتاق مشهد راه اندازی شد

«سامانه جامع الکترونیکی نوبت دهی» اتاق مشهد راه اندازی شد
نویسنده خبر : روابط عمومی تاریخ بارگذاری : پنج شنبه ، 13 تير 1398

به منظور تسهیل در روند دریافت خدمات رایگان مشاوره‌ای برای فعالان اقتصادی

«سامانه جامع الکترونیکی نوبت دهی» اتاق مشهد راه اندازی شد

 

به منظور بهره مندی از خدمات بر خط الکترونیکی و تسهیل در روند دریافت خدمات رایگان مشاوره‌ای اتاق مشهد، «سامانه جامع الکترونیکی نوبت دهی»، بر روی سایت این اتاق راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مشهد؛ فعالان اقتصادی و اعضای اتاق مشهد می‌توانند با مراجعه به «سامانه جامع الکترونیکی نوبت دهی» در زیر پورتال اتاق خراسان رضوی به آدرس www.my.mccima.com  ، از برنامه مشاوران این اتاق برای دوره سه ماهه پیش رو (در بخش های مالیات، امور حقوقی، داوری و قراردادها، امور بانکی و تسهیلات، تامین اجتماعی، خدمات بازرگانی و روابط کار) مطلع شوند و نوبت مشاوره را منطبق بر روز و ساعت مدنظر خود دریافت نمایند.

  

صفازاده، سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق مشهد، در تشریح روند کار این سامانه گفت: اعضای برای بهره مندی از این ظرفیت، می توانند شماره همراه خود را در سامانه مربوطه ثبت کرده و از سه پنل مجزای مدیریت، کاربران و مشاوران، خدمات لازم را دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد: سامانه نوبت دهی برای اعلام وضعیت پردازش درخواست‌ها، از طریق سامانه پیام کوتاه و صرفاً از سر شماره های 100032216000 و ۳۰۰۰۱۳۴۱۲۱۳۵۹۴ و ۳۰۰۰۱۸۲۵۵۵ ، اعضا و ذی نفعان را مطلع می سازد. برهمین اساس نیز، دریافت هرگونه پیامک تحت عنوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این نهاد بوده و از دریافت کنندگان چنین پیامک هایی درخواست می شود تا جهت پیگیری قانونی، آن را از طریق پست الکترونکی info@mccima.com به دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق خراسان رضوی اطلاع رسانی نمایند.

صفازاده همچنین اعلام کرد: همزمان با برگزاری اجلاس سراسری هیات نمایندگان اتاق های کشور در پایان تیر ماه سال جاری در مشهد، سامانه الکترونیکی «مدیریت اجلاس» نیز به زودی به بهره برداری می رسد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال مربوط به اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی خراسان رضوی می باشد